Skip to main content

Co już zrobiliśmy, co planujemy

Na rowerze po nieznanym Bytomiu

Z dumą informujemy, że uzyskaliśmy ze środków Gminy Bytom dofinansowanie na realizację Projektu NA ROWERZE PO NIEZNANYM BYTOMIU.

Bytomska przyroda - przewodnik

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu efekt pracy naszych Wolontariuszy, którzy we współpracy z naszą Fundacją przygotowali dla swoich kolegów, uczniów bytomskich szkół przewodnik po zielonych miejscach Bytomia. Projekt od początku do końca jest wynikiem…

“Powstańcze ślady” - relacja z gry terenowej

28 listopada Fundacja Alternata zrealizowała na ulicach i placach Bytomia miejską grę terenową “Powstańcze ślady”, poświęconą pamięci tych, którzy w latach kształtowania się granic Niepodległej, powstańczym czynem zaświadczyli o przywiązaniu do…

Podziękowanie za wsparcie Fundacji w działaniach

Zarząd Fundacji Alternata składa najserdeczniejsze podziękowania Firmie Piatnik za wsparcie udzielone naszej Fundacji w postaci gier planszowych.

Bytom – miasto przyjazne rowerzystom

Miło nam poinformować, że Fundacja Alternata pozyskała środki na realizację projektu pn. „Bytom – miasto przyjazne rowerzystom”.

Konkurs FIO 2019

W konkursie ofert na realizację zadań dofinansowanych ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Konkurs FIO 2019 złożyliśmy dwa projekty.

Powstańcze ślady – edukacyjna gra terenowa

Dla miłośników historii i rywalizacji szykujemy nie lada gratkę. Fundacja Alternata pozyskała środki na realizację projektu pn. „Powstańcze ślady – edukacyjna gra terenowa”.

IMSPACE - warsztaty kulturotwórcze

Pierwsze twórcze zajęcia za nami. W niedzielę, 24 marca w siedzibie fundacji Alternata odbyły się warsztaty kulturotwórcze, które poprowadził Daniel Leżoń, absolwent bytomskiego Wydziału Teatru Tańca AST, tancerz i aktor, a także założyciel…